معرفی نامزدهای جایزه جوان برتر فوتبال آسیا 2020؛ دوئل جدید پرسپولیس و استقلال آغاز شد

به گزارش وبلاگ توسعه دهنده ها، تهران (پانا) - کنفدراسیون فوتبال آسیا اسامی نامزدهای دریافت جایزه جوان برتر فوتبال آسیا در سال 2020 را معرفی کرد.

معرفی نامزدهای جایزه جوان برتر فوتبال آسیا 2020؛ دوئل جدید پرسپولیس و استقلال آغاز شد

با سرانجام سال 2020 میلادی، کنفدراسیون فوتبال آسیا مانند هر سال نامزدهای کسب عنوان های مختلف در قاره کهن را معرفی خواهد نمود.

به همین دلیل و در اولین بخش، کنفدراسیون فوتبال آسیا اسامی 20 بازیکن را به عنوان نامزدهای دریافت جایزه جوان برتر فوتبال آسیا در سال 2020 را معرفی کرد که در بین این اسامی نام مهدی قائدی مهاجم استقلال تهران و مهدی عبدی مهاجم پرسپولیس هم دیده می گردد، فرایندی که دوئلی جدید را برای طرفداران دو تیم شروع خواهد نمود.

انتخابات برترین های سال آسیا در 2 بخش انجام خواهد شد، در اولین بخش آرا مردمی به وسیله سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا جمع آوری خواهد شد. البته بر خلاف نظرسنجی های قبلی، کنفدراسیون فوتبال آسیا به علت حساسیت موضوع تصمیم گرفته است نتایج این نظرسنجی را تا سرانجام آن به کاربرها نشان ندهد تا فرایند رای گیری عادی پیگیری گردد.

همچنین کارشناسان کنفدراسیون فوتبال آسیا هم جوان برتر فوتبال آسیا را انتخاب می نمایند. بدین ترتیب جوان برتر فوتبال آسیا در دو مرحله آرا مردمی و آرا کارشناسان معرفی می گردد.

منبع: خبرگزاری پانا

به "معرفی نامزدهای جایزه جوان برتر فوتبال آسیا 2020؛ دوئل جدید پرسپولیس و استقلال آغاز شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معرفی نامزدهای جایزه جوان برتر فوتبال آسیا 2020؛ دوئل جدید پرسپولیس و استقلال آغاز شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید