والیبال قهرمانی جوانان جهان، پایان کار شاگردان عطایی در جایگاه نهم

به گزارش وبلاگ توسعه دهنده ها، تیم والیبال جوانان ایران با پیروزی مقابل کانادا به مقام نهم مسابقات قهرمانی مردان زیر 21 سال جهان رسید.

والیبال قهرمانی جوانان جهان، پایان کار شاگردان عطایی در جایگاه نهم

به گزارش وبلاگ توسعه دهنده ها، تیم والیبال جوانان ایران در آخرین دیدار خود از مسابقات قهرمانی مردان زیر 21 سال جهان برای کسب جایگاه نهمی به مصاف کانادا رفت و با نتیجه 3 بر یک به پیروزی رسید.

تیم ایران در ست های اول، دوم و چهارم با نتایج 25 بر 17، 25 بر 21 و 25 بر 15 به پیروزی رسید و ست سوم را 25 بر 27 واگذار کرد.

شاگردان عطایی در سرانجام این بازی 50 امتیاز از حمله، 8 امتیاز از دفاع روی تور، 3 پوئن سرویس و 39 امتیاز از اشتباهات حریف کسب کردند و تیم کانادا 48 امتیاز از حمله، 9 امتیاز از دفاع روی تور، 4 امتیاز مستقیم سرویس و 19 امتیاز از اشتباهات تیم ایران به دست آوردند.

مهدی جلوه 18 امتیاز و بردیا سعادت 14 امتیاز در سرانجام بازی برای ایران به نام خود و به سود تیم کسب کردند.

در بازی های امروز، مصر با رجحان 3 بر 2 مقابل بحرین، سیزدهم شد، کوبا پس از پیروزی 3 بر یک مقابل تایلند در جایگاه یازدهم ایستاد و مراکش هم در مکان پانزدهم قرار گرفت. تیم جوانان کامرون هم که در این مسابقات غایب بود، شانزدهم شد.

دیدار فینال مسابقات مردان زیر 21 سال جهان بین دو تیم روسیه و ایتالیا برگزار می شود و تیم های آرژانتین و لهستان، برگزارکننده بازی رده بندی هستند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "والیبال قهرمانی جوانان جهان، پایان کار شاگردان عطایی در جایگاه نهم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "والیبال قهرمانی جوانان جهان، پایان کار شاگردان عطایی در جایگاه نهم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید