آلگری: نباید بابت کاری که شده گریه کنیم، در بازی برگشت می توانیم ورق را برگردانیم

به گزارش وبلاگ توسعه دهنده ها، ماسیمیلیانو آلگری، سرمربی یوونتوس معتقد است شاگردانش در نیمه دوم بازی با اتلتیکومادرید اصلاً خوب نبوده اند، اما می توانند این شکست را در بازی برگشت جبران نمایند.

آلگری: نباید بابت کاری که شده گریه کنیم، در بازی برگشت می توانیم ورق را برگردانیم

به گزارش وبلاگ توسعه دهنده ها، ماسیمیلیانو آلگری که شاگردانش شب گذشته (چهارشنبه) در دور رفت از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در استادیوم واندا متروپولیتانو با نتیجه 2 بر صفر مغلوب میزبان خود، اتلتیکومادرید شدند تا کارشان برای بازی برگشت سخت گردد، پس از این بازی در گفت وگو با شبکه تلویزیونی اسکای اسپورت ایتالیا گفت: نیمه دوم اصلاً خوب نبودیم، جایی که مرتکب اشتباهاتی شدیم. اتلتیکومادرید هم می داند چطور از کمترین شوت در چارچوب نهایت استفاده را ببرد.

وی اضافه کرد: ما پس از دریافت توپ از حریف با انجام ریسک به سمت دروازه اتلتیکو حمله کردیم، اما در نیمه دوم حتی یک شوت در چارچوب هم نزدیم. اتلتیکومادرید هم با ارائه بازی هجومی و با استفاده از ضربات آغاز مجدد ما را غافلگیر کرد. اکنون این شانس را داریم که در بازی برگشت در تورین اوضاع را به سود خود تغییر دهیم، باید ایمان داشته باشیم، چند بازیکن ما به ترکیب بازخواهند گشت و نباید بابت کاری که شده گریه کنیم.

سرمربی یوونتوس توضیح داد: می دانستیم که بازی سختی خواهد شد چون اتلتیکومادرید با فشاری که می آورد می تواند باعث گردد تا شما بد بازی کنید. در نیمه اول توپ را سریع تر به گردش در آوردیم، اما در نیمه دوم در انجام این کار ناموفق بودیم. ما در 45 دقیقه دوم رویکرد اشتباهی را در پیش گرفتیم. به هر حال این اتفاقات در فوتبال می افتد، اما با وجود ناامیدی که بابت این شکست وجود دارد، ما می توانیم اوضاع را تغییر دهیم. کار آسانی البته نخواهیم داشت، اما احتیاج به انجام یک بازی فوق العاده در بازی برگشت داریم و این کار شدنی است.

آلگری در بخش دیگری از صحبت هایتش اعلام کرد: برای اینکه بتوان فضاهای لازم در خط دفاعی اتلتیکومارید را باز کرد، باید توپ را سریع تر و دقیق تر در زمین به گردش در آورد، کاری که در نیمه دوم انجام ندادیم و سازماندهی خود در زمین را نیز از دست دادیم و حتی در خطر خوردن گل سوم بودیم که این قابل قبول نبود. خوشبختانه گل سوم را دریافت نکردیم چون نتیجه 2 بر صفر را به سادگی می توان برگرداند.

وی در ادامه تأکید کرد: ما هنوز نمرده ایم. بعد از شکست 2 بر صفر در خانه رئال مادرید هم نمردیم و اکنون باید به فکر بازی برگشت در خانه خودمان باشیم. خیلی مهم است که در بازی برگشت تمرکزمان را بیشتر کنیم، سازماندهی بهتری داشته باشیم و سرمان را بالا بگیریم چون ورق می تواند برگردد. در بازی برگشت باید تنها شکیبا باشیم و با به جریان در آوردن سریع و دقیق توپ، آنها را مجبور به اشتباه به منظور گگرددن دروازه کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "آلگری: نباید بابت کاری که شده گریه کنیم، در بازی برگشت می توانیم ورق را برگردانیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آلگری: نباید بابت کاری که شده گریه کنیم، در بازی برگشت می توانیم ورق را برگردانیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید