اطلاعات جالبی از انتقام جویان: انتها بازیِ رکوردشکن

به گزارش وبلاگ توسعه دهنده ها، خبرنگاران: چیزی حدود یک دهه زمان برد تا مارول با بیشتر از 20 فیلم بلند سینمایی، دنیای ابرقهرمانی را پیش روی مخاطبین قرار دهد که از هر لحاظ جذاب و دیدنی به نظر می رسد. در این دنیا شاهد ابرقهرمان های محبوب و همیشه پیروزی هستیم که به نبرد شخصیت های اهریمنی می روند و جذابیت این فیلم ها باعث شد تا آثار مارول یکی پس از دیگری پرفروش شوند و همان گونه که در جریان هستید، آخرین فیلم از این دنیای پرزرق وبرق به فروش ترین فیلم تاریخ سینما تبدیل شده است.

اطلاعات جالبی از انتقام جویان: انتها بازیِ رکوردشکن

از فیلم انتقام جویان: پایان بازی (Avengers: Endgame)، برای شما صحبت می کنیم، فیلمی که به لحاظ هزینه ساخت نیز یکی از پرخرج ترین فیلم های جهان است و اگر حتی به فیلم های ابرقهرمانی علاقه نداشته باشید باز هم مطمئن هستیم وسوسه شده اید تا به تماشای انتقام جویان: پا یان بازی، بنشینید. به همین دلیل در ادامه برای شما از پرفروش ترین فیلم تاریخ سینما می گوییم و اطلاعات جالبی از انتقام جویان: پایان بازی را در میان می گذاریم.

انتقام جویان: پایان بازی به صدرجدول پرفرو ش ترین فیلم های تاریخ رسید

اگر به ساخته های پرخرج و پرفروش هالیوود علاقه داشته باشید حتماً در جریان هستید که چندین سال بود فیلم آواتار (Avatar)، ساخته جیمز کامرون، در صدر جدول پرفرو ش ترین فیلم های تاریخ قرار داشت و از سال 2009 تاکنون هیچ فیلمی نتوانسته بود رکورد فروش آواتار را پشت سر بگذارد.

در این بین گفته می شد که انتقام جویان: پایان بازی، به رغم اینکه هزینه ساخت سرسام آوری داشت و هواداران نیز بار ها برای تماشای آن به سینما رفتند، باز هم نمی تواند رکورد فروش آواتار را پشت سر بگذارد. این حدس ها ادامه پیدا کرد تا اینکه در مراسم کامیک کان سن دیگو، کوین فیج (Kevin Feige)، یکی از مدیران ارشد مارول، خبر خوشی برای هواداران مجموعه فیلم های جهانی سینمایی مارول آورد و مدعی شد که در حال حاضر انتقام جویان : پایان بازی با اختلاف بسیار کمی از فروش آواتار پیشی گرفته است و انتظار می رود در آینده فاصله فروش این دو فیلم بیشتر شود و انتقام جویان: پایان بازی به مدعی بی چون چرای عنوان برترین فیلم تاریخ سینما تبدیل شود.

ناگفته نماند اگر از هواداران فیلم های ابرقهرمانی مارول هستید، حتما به خوبی می دانید که چنین افتخاری برای انتقام جویان: پایان بازی در عرض یک شب به دست نیامد و از سال 2008 تاکنون مارول نزدیک به 22 فیلم سینمایی را زمینه سازی کرد تا شورواشتیاق هواداران برای تماشای انتقام جویان: پایان بازی به اوج برسد و این فیلم به پرفروش ترین فیلم تاریخ تبدیل شود.

به این نکته نیز باید توجه داشت که جدیدترین ساخته مارول در سینما های چین و آمریکا به لحاظ بازه زمانی، در مدت کوتاه تری نسبت به آواتار اکران شد. اما این امر نتوانست جلوی تبدیل انتقام جویان: پایان بازی را به پرخرج ترین فیلم جهان بگیرد. در این بین خبر هایی از نمایش مجدد این فیلم در سینما های جهان به گوش می رسد، از قرار معلوم نسخه ای که صحنه ها و محتوای جدیدی در آن وجود دارد از فیلم انتقام جویان: پایان بازی در سینما های جهان دوباره اکران خواهد شد که بدون شک این اتفاق به افزایش فروش آن منجر خواهد شد.

داستان انتقام جویان: پایان بازی از چه قرار است

داستان این فیلم تقریباً چند هفته پس از پایان انتقام جویان: جنگ ابدیت شروع می شود و اگر خاطرتان باشد در قسمت قبل، بیشتر جمعیت جهان بوسیله تانوس کشته می شوند. اما کارول دنورز (Carol Susan Jane Danvers) با بازی بری لارسون (Barie Larson)، پیروز می شود تا تونی استارک (Tony Stark) و نبیولا (Nebula)، را که در فضا گم شده بودند نجات دهد و با بازگردان آنها، زمینه ملاقات با دیگر انتقام جویان فراهم می شود تا باز هم شاهد نبردی میان انتقام جویان و تانوس باشیم.

هنرپیشه ها و تولید انتقام جویان: پایان بازی

انصافاً باید اعتراف کرد یکی از جذاب ترین جنبه های فیلم انتقام جویان: پایان بازی، هنرپیشه های این فیلم است و با اثری طرف هستیم که نزدیک به 15 هنرپیشه ترازاول و معروف در آن هنرنمایی می کنند. به این ترتیب از رابرت داونی جونیور خوش تیپ گرفته تا کریس ایوانز و کریس همسورث، در کنار اسکارلت جوهانسون زیبارو و بردلی کوپر را می توان به عنوان هنرپیشه های تراز اولی نام برد که نقش ابرقهرمان های داستان را بر عهده دارند.

به لحاظ تولید نیز خبر های ساخت انتقام جویان : پایان بازی در سال 2014 منتشر شد، در آن زمان گفته می شد که دنباله فیلم انتقام جویان: عصر اولتران (Avengers: Age of Ultron)، قرار است در دو قسمت در سال های 2018 و 2019 پخش شود. مدتی بعد نیز برادران روسو (Anthony Ruso And Joseph Ruso) به عنوان کارگردان های دو قسمت پایانی انتقام جویان انتخاب شدند و تعیین شد که فیلم های انتقام جویان جنگ ابدیت (Avengers: Infinity War) و انتقام جویان: پایان بازی به عنوان دو نسخه مستقل با داستان های تعیین به ترتیب در سال های 2018 و 2019 اکران خواهند شد. در نهایت نیز در سال 2017، مراحل ساخت انتقام جویان: پایان بازی شروع شد و تا ژانویه 2018 به طول انجامید.

به دنبال پایان ساخت مراحل فیلمبرداری این فیلم، شاهد انتشار اولین تریلر آن بودیم که این تریلر در عرض حدود 24 ساعت، به پربازدیدترین تریلر در یوتیوب تبدیل شد و دومین تریلر آن هم مقام پربازدید ترین تریلر سینما را در یوتیوب از آن خود کرد. انتقام جویان: پایان بازی به لحاظ زمانی هم چیزی حدود 3 ساعت و دو دقیقه به طول می انجامد و از این بابت به عنوان طولانی ترین فیلم مارول شناخته می شود.

همان گونه که حتماً در جریان هستید، استن لی (Stan Lee)، فقید به عنوان کسی که خلق بسیاری از ابرقهرمان های مارول را بر عهده داشته است، رسم داشت تا در مجموعه فیلم های انتقام جویان، نقش کوچکی ایفا کند و در انتقام جویان: پایان بازی برای آخرین باز شاهد حضور استن لی بودیم.

آیا با تمام شدن فیلم کار جهانی سینمایی مارول به پایان رسید؟

همان گونه که در بالا اشاره کردیم، انتقام جویان: پایان بازی به عنوان آخرین نسخه از جهانی فیلم های مارول، داستان این فیلم ها را به پایان رساند، اما با نگاهی به نقشه راه مارول در سال های آینده می توان چشم انتظار عناوین بسیار جذاب تری در جهانی ابرقهرمانی مارول باشیم.

در مجموع باید گفت ما هم مانند شما چشم انتظار نسخه های باکیفیت انتقام جویان: پایان بازی هستیم و از آنجایی که مطمئنیم اخبار و اطلاعات این فیلم را لحظه به لحظه دنبال کرده اید و چیز های جالبی از آن می دانید، در قسمت نظرات برای ما و دیگر کاربران از نکته های جالب این فیلم و هیجانِ دیدن آن بگویید.

منبع: technobuffalo

منبع: برترین ها

به "اطلاعات جالبی از انتقام جویان: انتها بازیِ رکوردشکن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اطلاعات جالبی از انتقام جویان: انتها بازیِ رکوردشکن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید