دایی: بزرگ ترین سرمایه نساجی، هوادارانش هستند، زشت است در سرسبزترین جای ایران، چمن مصنوعی باشد

سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: فردا بازی سختی با نساجی داریم چون این تیم سرمایه بزرگی به نام طرفدار را دارد.

دایی: بزرگ ترین سرمایه نساجی، هوادارانش هستند، زشت است در سرسبزترین جای ایران، چمن مصنوعی باشد

به گزارش خبرنگاران، علی دایی در نشست خبری پیش از بازی با نساجی مازندران اظهار کرد: فردا یکی از سخت ترین بازی هایمان را در قائمشهر با یک تیم خوب انجام می دهیم؛ تیمی که بزرگ ترین سرمایه هایش، طرفدارانش هستند که آن ها را حمایت می نمایند. کار سختی در جو استادیوم داریم اما با تمرین ها و صحبت هایی که گردیده، خودمان را آماده می کنیم تا سه امتیاز بیرون از خانه را بگیریم. به امتیازهای این بازی احتیاج زیادی داریم تا از بالای جدول دور نشویم. تنها به فکر برد هستیم و برای تساوی به اینجا نیامده ایم اما می دانیم جلوی این طرفداران کار سختی داریم.

او اضافه نمود: فشاری که طرفداران در این زمین به تیم حریف می آورند، 80 درصد معین نماینده است. همان طور که نساجی در لیگ یک بازی می کرد، در لیگ برتر هم شخصیت گرفته و طرفداران می توانند یاری نمایند تا این تیم در اواخر فصل حداقل در میانه های جدول باشد. برای بازی فردا نیز سارفو که به ناحق در بازی قبل اخراج شد، محروم است. دو بازیکن هم مصدوم هستند.

آقای گل فوتبال دنیا درباره نظرسنجی AFC برای انتخاب بهترین مهاجم تاریخ جام ملت های آسیا گفت: همیشه خودم را از مردم دانسته ام. همیشه با آن ها زندگی نموده ام و هر چیزی که دارم اول از خدا و بعد از محبت و لطف مردم است. همیشه مرا شرمسار خودشان نموده اند.

سرمربی سایپا همچنین در بخش دیگری از صحبت هایش اذعان کرد: شاید جزو سه، چهار تیم آخر به لحاظ مالی در لیگ هستیم و تیم را با بودجه بسیار کمی بسته ایم. سعی نموده ایم از بازیکنان جوانی استفاده کنیم که می توانند آینده فوتبال سایپا را تشکیل دهند. سال جاری سعی مان این است بازی ها را ببریم. هیچ احدی از اول شدن بدش نمی آید و ما هم از اول گفته ایم این توانایی را دارند که 10 نفره تیم ها را شکست دهند. مطمئنم اگر به خودشان باور داشته باشند و اتفاق خاصی نیفتد، حتی قهرمانی هم دور از دسترس نیست.

دایی درباره بازی روی چمن مصنوعی استادیوم قائمشهر مطرح کرد: ما یک جلسه روی چمن مصنوعی کار نموده ایم. متاسفانه در گیلان و مازندران، دو شهری که پرآب ترین مناطق کشورمان است، به خاطر این که نگهداری اصولی چمن را بلد نیستیم، از چمن مصنوعی استفاده می کنیم. حیف این مردم، استادیوم و تیم است که روی چمن مصنوعی بازی نمایند. در هیچ لیگی به جز کانادا که شرایط آب و هوایی متفاوتی دارد، روی چمن مصنوعی بازی نمی نمایند. درصد آسیب دیدگی بازیکن روی چمن طبیعی پایین تر می آید. به نظرم خیلی زشت است که در سرسبزترین و پرباران ترین منطقه ایران از چمن مصنوعی استفاده کنیم.

او همچنین در پاسخ به این پرسش که آیا جایگزین رحیم زهیوی انتخاب گردیده است، شرح داد: به دنبال جانشین برای او نبوده ایم که بخواهیم انتخاب کنیم. زهیوی نتوانست با شرایط ما کنار بیاید و من هم مثل همیشه به اسامی نگاه نکردم. رحیم کوشش خودش را کرد اما در بازی ها، همان زهیوی نبود که ما انتظارش را داشتیم و خودش درخواست کرد که برود.

دایی همچنین درباره حضور محمد عباس زاده در تیم نساجی گفت: محمد به نظرم یکی از بهترین مهاجم های فوتبال ایران است و اگر کمی فعالیت بدنی اش را بیشتر کند و در کارهای دفاعی شرکت کند می تواند مثمر ثمر باشد. او پارسال درخواست جدایی کرد چون تمام فکر و ذکرش نساجی بود و ما هم نمی توانستیم مخالفت کنیم. به همین خاطر به او اجازه دادیم به آن تیم برود. من با تیم منتخب اردبیل در قائمشهر بازی نموده ام. اردبیلی های زیادی در قائمشهر زندگی می نمایند و هربار آمده ام لطف زیادی به من داشته اند. خودم علاقه به خصوصی به قائمشهر دارم. برای تیم نساجی که با تیم خودم بازی دارد، آرزوی موفقیت دارم. مطمئنم این تیم سال های سال برای قائمشهر موفقیت ایجاد خواهد نمود.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "دایی: بزرگ ترین سرمایه نساجی، هوادارانش هستند، زشت است در سرسبزترین جای ایران، چمن مصنوعی باشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دایی: بزرگ ترین سرمایه نساجی، هوادارانش هستند، زشت است در سرسبزترین جای ایران، چمن مصنوعی باشد"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید