گواردیولا در سال 2023 منچسترسیتی را ترک خواهد نمود، مقصد احتمالی؛ تیم ملی اسپانیا

به گزارش وبلاگ توسعه دهنده ها، سرمربی پیروز منچسترسیتی به نظر می رسد میخواهد با خاتمه قرارداد فعلی اش از این تیم جدا گردد.

گواردیولا در سال 2023 منچسترسیتی را ترک خواهد نمود، مقصد احتمالی؛ تیم ملی اسپانیا

به گزارش وبلاگ توسعه دهنده ها، پپ گواردیولا که در سال 2016 راهنمایی منچسترسیتی را برعهده گرفت و تحول عظیمی در این تیم ایجاد نموده، به نظر می رسد میخواهد با خاتمه قرارداد فعلی اش از این تیم جدا گردد. نشریه انگلیسی سان با انتشار گزارشی مدعی شد این مربی 50 ساله در حال برنامه ریزی برای ترک منچسترسیتی در سال 2023 است، زمانی که قراردادش منقضی می گردد. گفته می گردد گواردیولا می تواند راهنمایی تیم ملی اسپانیا را در آینده برعهده بگیرد و جانشین لوئیس انریکه در این تیم گردد، این در حالی است که پپ خود قبلاً از انریکه برای حضور روی نیمکت ماتادورها حمایت نموده بود.

این سرمربی اسپانیایی که چند ماه پیش قراردادش با منچسترسیتی را تا سال 2023 تمدید کرد، اخیراً در گفت وگو با شبکه گلوبو اسپورته برزیل گفته بود: بعد از 7 سال مربیگری در منچسترسیتی، فکر می کنم باید استراحتی به خودم بدهم. باید توقف کنم و دور و برم را هم ببینم. باید از سایر مربیان چیزهای زیادی یاد بگیرم و شاید وارد آن جهت (مربیگری در رده ملی) هم شدم. دوست دارم در جام ملت های اروپا، کوپا آمه ریکا یا جام جهانی راهنمایی یک تیم را برعهده داشته باشم.

سرمربی پیشین تیم های بارسلونا و بایرن مونیخ تا به امروز 10 جام مختلف از جمله سه قهرمانی در لیگ برتر انگلیس را برای آبی پوشان شهر منچستر به ارمغان آورده است و فصل گذشته هم با این تیم تا فینال لیگ قهرمانان اروپا پیشروی کرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "گواردیولا در سال 2023 منچسترسیتی را ترک خواهد نمود، مقصد احتمالی؛ تیم ملی اسپانیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گواردیولا در سال 2023 منچسترسیتی را ترک خواهد نمود، مقصد احتمالی؛ تیم ملی اسپانیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید