تاکید باشگاه پرسپولیس روی پرونده بودیمیر: محروم نه؛ منتظریم!

به گزارش وبلاگ توسعه دهنده ها، باشگاه پرسپولیس با وجود اتمام زمان پرداخت بدهی قطعی 475 هزار یورویی به همراه سود پنج درصد سالیانه آن به ماریو بودیمیر همچنان توان پرداخت آن را پیدا نکرده است.

تاکید باشگاه پرسپولیس روی پرونده بودیمیر: محروم نه؛ منتظریم!

عدم پرداخت طلب مهاجم پیشین کروات سرخپوشان پایتخت باعث شد تا برخی کارشناسان حقوقی و مسئولان سازمان لیگ نظیر فریبرز محمودزاده مدعی محرومیت رسمی باشگاه پرسپولیس از حضور در جابجایی شوند.

با این حال امیر ساعد وکیل باشگاه پرسپولیس در مصاحبههای چند روز اخیر خود با رسانه ها ضمن رد این موضوع خبر از عدم صدور حکم قطعی محرومیت پرسپولیسی ها از سوی فدراسیون جهانی فوتبال داده است.

کاوه علی اسماعیلی مدیر روابط عمومی و مشاور مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در مصاحبه با وبلاگ توسعه دهنده ها، درباره این موضوع گفت: تا این لحظه هیچ نامه ای از سوی فیفا بابت محرومیت رسمی باشگاه اعلام نشده است. فیفا مرجع صدور حکم محرومیت است و اگر هم محروم شده باشیم هنوز اعلام نشده است.

وی ادامه داد: با این حال حکم دادگاه عالی ورزش باید اجرا شود. نمی توانیم پول را پرداخت نکنیم. باید طلب بودیمیر را بدهیم. هیات مدیره در تلاش مضاعف است تا بتواند این بدهی را در کمترین زمان ممکن پرداخت کند.

علی اسماعیلی شرح داد: اتفاقات خوبی در راه است و من فکر می کنم مجموعه مدیریتی باشگاه خواهند توانست دل هواداران را شاد کنند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "تاکید باشگاه پرسپولیس روی پرونده بودیمیر: محروم نه؛ منتظریم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تاکید باشگاه پرسپولیس روی پرونده بودیمیر: محروم نه؛ منتظریم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید