طلسم شاگرد یحیی برای پرسپولیس

به گزارش وبلاگ توسعه دهنده ها، بازی با تیم های یحیی گل محمدی، یکی از سخت ترین چالش های پرسپولیس برانکو بود. بعد از رفتن یحیی از ذوب آهن، این چالش به دستیار او منتقل شد و تا امروز هم، ادامه پیدا نموده است. پرسپولیس در سال های اخیر، توانسته بیشتر مربیانی که روبرویش قرار گرفته اند را شکست دهد، اما در سه تقابل با مجتبی حسینی نتوانسته بردی به دست بیاورد.

طلسم شاگرد یحیی برای پرسپولیس

لیگ شانزدهم، مجتبی حسینی در ذوب آهن جانشین گل محمدی شد و بازی رفت روبروی پرسپولیس نهاده شد. ذوب آهن در آن مسابقه، با شوت دیدنی احسان پهلوان برنده شد و رکورد شکست ناپذیری پرسپولیس برانکو را شکست. بازی برگشت، دو تیم 3-3 در آزادی مساوی کردند. پرسپولیس در آن مسابقه هم عقب افتاد، اما توانست به بازی برگردد و از باخت فرار کند.

حسینی پس از لیگ شانزدهم، 3 فصل روبروی پرسپولیس قرار نگرفت و این فصل، با نفت مسجدسلیمان به لیگ برتر برگشت. بازی رفت دو تیم در مسجدسلیمان، با مساوی بدون گل تمام شد. مسابقه ای که پرسپولیسی ها در آن یک پنالتی هدر دادند. حسینی حالا سرمربی ذوب آهن شده و امروز با تیم جدیدش، روبروی سرخپوشان قرار می گیرد. تیم او در دو تقابل با استقلال، نمایش خوبی داشت و یک بازی را هم پیروز شد. همین موضوع در کنار شکست ناپذیری در سه بازی گذشته با پرسپولیس، اعتماد به نفس او و تیمش را برای این بازی افزایش می دهد. ذوب آهن با بردن پرسپولیس در بازی عقب افتاده، می تواند کاملا از منطقه خطر فاصله بگیرد و با آرامش بیشتری، لیگ را ادامه بدهد.

فوتبال 360

منبع: فرارو

به "طلسم شاگرد یحیی برای پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طلسم شاگرد یحیی برای پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید