انتها اردوی تیم ملی با پیروزی خفیف برابر بولیوی

تیم ایران توانست با پیروزی برابر بولیوی اردوی ما قبل خاتمهی خود پیش از جام ملت های آسیا را به خاتمه برساند.

انتها اردوی تیم ملی با پیروزی خفیف برابر بولیوی

به گزارش خبرنگاران، تیم های فوتبال ایران و بولیوی در دیداری دوستانه در استادیوم آزادی از ساعت 19:30 برابر هم قرار گرفتند که این دیدار در پایان با نتیجه دو بر یک به سود شاگردان کی روش به پایان رسید.

گل های ایران را در این دیدار علیرضا جهانبخش در دقیقه 17 و مهدی ترابی در دقیقه 63 وارد دروازه بولیوی کردند و کاردوزو در دقیقه 51 برای نماینده آمریکای جنوبی گلزنی کرد.

نیمه نخست

این دیدار با بازی هجومی ایران شروع شد و در دقیقه 2 ضربه سر طارمی به تیر دروازه بولیوی برخورد کرد. در ادامه بازی کمی آرام شد و دو تیم موقعیت های نصفه و نیمه ای را روی دروازه یکدیگر ایجاد کردند.

دردقیقه 17 اوت دستی احسان حاج صفی بلند به روی دروازه ارسال شد که جهانبخش در ریباند ضربه سر خود که توسط گلر بولیوی برگشت داده شده بود، توانست دروازه نماینده آمریکای جنوبی را باز کند.

پس از این گل ایران بازی را در دست گرفت و چند حمله را با طارمی، جهانبخش و امیری روی دروازه شاگردان فاریاس ترتیب داد اما مهاجمان تیم ملی نتوانستند دروازه حریف خود را باز نمایند. حتی در موقعیتی جهانبخش توانست روی پاس آزمون دروازه بولیوی را برای بار دوم باز کند که این گل توسط یاری داور آفساید اعلام شد.

نیمه دوم

تیم ایران نیمه دوم را با تغییرات عمده ای شروع کردند و مهدی ترابی، کریم انصاری فرد، اشکان دژاگه و مسعود شجاعی وارد زمین شدند.

ایران این نیمه را هم هجومی شروع کرد اما برخلاف جریان بازی این بولیوی بود که روی اشتباه خط هافبک تیم ایران، توسط کاردوز و از پشت محوطه جریمه در دقیقه 51 به گل رسید.

در ادامه شاگردان کی روش بازی را در دسترس گرفتند و فرار زیبای ترابی از قلب دفاع بولیوی اینم بازیکن را در موقعیتی تک به تک قرار داد که بازیکن باشگاه سایپا گل دوم ایران را در دقیقه 63 وارد دروازه حریف کرد.

قرمزپوشان ایران بعد از گل دوم باز هم بازی را در اختیار داشتند و یکی دو موقعیت را توسط دژاگه و حاج صفی ایجاد کردند اما بی دقتی مانع از به ثمر رسیدن گل سوم شد. بولیوی نیز تغییرات زیادی در نیمه دوم داد اما این تغییرات هم باعث نشد این تیم بتواند موقعیت جدی را روی دروازه شاگردان کی روش ایجاد کند.

طارمی و امید ابراهیمی در اواسط نیمه دوم جای خود را به قلی زاده و علی کریمی داد تا لژیونر ایرانی شارلوا و هافبک استقلال هم برای کی روش در این دیدار بازی کند.

در دقیقه 80 بازی بازیکنان بولیوی حمله خطرناکی را روی دروازه ایران ترتیب دادند که دو واکنش پیاپی بیرانوند مانع از به ثمر رسیدن گل مساوی سبزپوشان بولیوی شد.

کوشش دو تا پایان دقیقه 90 به پایان نرسید تا این دیدار با نتیجه دو بر یک به سود ایران انتها پیدا کند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "انتها اردوی تیم ملی با پیروزی خفیف برابر بولیوی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتها اردوی تیم ملی با پیروزی خفیف برابر بولیوی"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید