شروع به کار اتوبوس های خطوط مدرسه، ضد عفونی ناوگان اتوبوسرانی برای دانش آموزان

به گزارش وبلاگ توسعه دهنده ها، مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران از شروع به کار اتوبوس های خطوط مدرسه در مناطق 22 گانه پایتخت خبرداد و گفت: ضد عفونی کامل ناوگان اتوبوسرانی برای جابه جایی دانش آموزان انجام شد.

شروع به کار اتوبوس های خطوط مدرسه، ضد عفونی ناوگان اتوبوسرانی برای دانش آموزان

به گزارش گروه اجتماعی وبلاگ توسعه دهنده ها، محمود تبرطرف در خصوص چگونگی فعالیت اتوبوس های خطوط مدرسه اظهارداشت: با وجود اعلام دیرهنگام بازگشایی حضوری مدارس، هماهنگی های لازم از قبل برای بازگشایی مدارس از جمله شروع به کار اتوبوس های خطوط مدرسه در 22 منطقه تهران به عمل آمده است.

وی اضافه کرد: جهت هایی که بیشترین مدارس در آن ها قرار دارند، از قبل شناسایی شده اند و اتوبوس های سرویس مدارس با تابلو های تعیین و در ساعات تعیین که زمان رفت و آمد دانش آموزان به مدارس است، در این خطوط خاص فعالیت نموده و به جابه جایی دانش آموزان می پردازند.

وی با اشاره به اینکه ناوگان اتوبوسرانی، شب گذشته به طور کامل ضد عفونی شده تا از صبح امروز دانش آموزان با ایمنی و سلامت بیشتر جابه جا شوند، اظهار کرد: البته اتوبوس ها در طور روز و در ابتدا و انتهای خطوط نیز با استفاده از دستگاه های مه پاش (فوگر) ضد عفونی می شوند، هر چند رعایت نکات بهداشتی به ویژه استفاده از ماسک هنگام سوار شدن به اتوبوس، موضوع مهمی است که باید از سوی دانش آموزان و والدین آن ها مورد توجه ویژه قرار گیرد.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران با تاکید بر اینکه از قبل برنامه ریزی های لازم برای بازگشایی مدارس حتی به صورت حضوری به عمل آمده بود، اعلام کرد: از صبح فردا، استقرار عوامل نظارتی در مکان های پرمسافر و گلوگاه های شبکه اتوبوسرانی تشدید شده و علاوه بر آن، واحد امداد خودرو برای برطرف فوری عیب اتوبوس های دارای نقص فنی در شبکه معابر تقویت می شوند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "شروع به کار اتوبوس های خطوط مدرسه، ضد عفونی ناوگان اتوبوسرانی برای دانش آموزان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع به کار اتوبوس های خطوط مدرسه، ضد عفونی ناوگان اتوبوسرانی برای دانش آموزان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید