آمازون برای سنجش تب کارکنان از دوربین حرارتی استفاده می کند

به گزارش وبلاگ توسعه دهنده ها، شرکت آمازون برای شناسایی افراد مشکوک به کرونا، با نصب دوربین های حرارتی، دمای بدن کارکنان را اندازه گیری می کند.

آمازون برای سنجش تب کارکنان از دوربین حرارتی استفاده می کند

به گزارش خبرنگار حوزه علم، فناوری و دانش بنیان گروه دانشگاه خبرگزاری وبلاگ توسعه دهنده ها از سی نت، آمازون در ادامه اقداماتی که در طول ویروس همه گیر کرونا برای حمایت از کارگرانش انجام داده است، اکنون در برخی از مراکز خود از دوربین های حرارتی استفاده می کند تا دمای بدن افراد را بسنجد.

این غول تجارت الکترونیکی پیش ازاین نیز در اواخر ماه گذشته اعلام کرده بود کارگرانی که دمای آن ها بالاتر از 38 درجه باشد به خانه اعزام می شوند و درصورت نداشتن تب، پس از گذشت سه روز به کار خود بازمی گردند. آمازون گفت، این محدودیت دمایی طبق راهنمای مرکز کنترل و پیشگیری بیماری ایالات متحده اجرا شده است.

یکی از مقامات این شرکت گفت: بررسی های جدید مبتنی بر دوربین به منظور آسان تر کردن فرآیند، اجرا شده است. ما بررسی های دمای روزانه را در مکان های عملیاتی خود به عنوان یک اقدام پیشگیرانه برای حمایت از سلامت و ایمنی کارکنان خود انجام دادیم. اکنون نیز در حال استفاده از دوربین های حرارتی برای سنجش دمای بدن کارکنان هستیم تا تجربه ای روان تر در برخی از مراکز ما ایجاد شود.

مکان های عملیاتی آمازون شامل انبارها، مراکز تحویل و همچنین برخی فروشگاه های مواد غذایی می باشد.

4112/

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا

به "آمازون برای سنجش تب کارکنان از دوربین حرارتی استفاده می کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آمازون برای سنجش تب کارکنان از دوربین حرارتی استفاده می کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید