خبرنگاران تساوی رایکا بابل و قشقایی شیراز

به گزارش وبلاگ توسعه دهنده ها، تهران- خبرنگاران- رایکا بابل درتنها دیدار باقی مانده از هفته بیست و یکم لیگ دسته یک فوتبال موسوم به جام آزادگان امشب میزبان قشقایی شیراز بود و با تساوی یک بر یک مقابل متوقف شد.

خبرنگاران تساوی رایکا بابل و قشقایی شیراز

به گزارش وبلاگ توسعه دهنده ها؛ این 2 تیم که با تصاحب جایگاه های دوازدهم و پانزدهم در نیمه پایینی جدول رده بندی قرار دارند، امشب برای ارتقای رتبه خود به مصاف یکدیگر رفتند اما هیچ کدام حریف دیگری نشده تا این دیدار با تساوی به خاتمه برسد و جایگاه شان در جدول بدون تغییر بماند.

تلاش بازیکنان این تیم در خاتمه این دیدار به تساوی یک بر یک انجامید و هر کدام یک امتیاز کسب کردند.

تیم رایکا بابل با تک امتیاز این دیدار جمع اندوخته های خود را به 26 امتیاز رساند اما رتبه دوازدهم این تیم بدون تغییر ماند.

قشقایی شیراز نیز هرچند با کسب این تساوی امتیازات خود را به 21 رساند اما این تیم نیز نتوانست جایگاه پانزدهم جدول را ترک و به مکان بالاتر نقل مکان کند.

رقابت های هفته بیست و یکم سی و ام فروردین ماه آغاز شد و امروز با انجام این دیداربه خاتمه رسید.

درحال حاضر تیم های مس کرمان با 41، استقلال خوزستان با 37 و بادران تهران با 34 امتیاز رده های اول تا سوم جدول رده بندی رقابت های لیگ آزادگان را دراختیار خود دارند. این سه تیم با توجه به جایگاهشان در جدول این رقابت ها و دیدارهای پیش رو، نسبت به سایر مدعیان برای راهیابی به مسابقات لیگ برتر از شانس بیشتری برخوردار هستند.

همچنین تیم های چوکا تالش با 20 امتیاز، نود ارومیه با 18 و گل ریحان البرز با 15 امتیاز درقعر جدول قرار داشته و نامزدهای اصلی سقوط به لیگ پایین تر هستند.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران تساوی رایکا بابل و قشقایی شیراز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران تساوی رایکا بابل و قشقایی شیراز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید