درخواست سناتور های آمریکایی برای تحریم مقامات ایرانی به بهانه اینترنت

به گزارش وبلاگ توسعه دهنده ها، جمعی از سناتور های آمریکایی در اظهاراتی مداخله جویانه، ضمن حمایت مجدد از اغتشاشات اخیر در ایران، از رئیس جمهور آمریکا خواستند مقام های ایرانی دخیل در قطعی اینترنت را تحریم کند.

درخواست سناتور های آمریکایی برای تحریم مقامات ایرانی به بهانه اینترنت

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ توسعه دهنده ها، مقامات آمریکایی در ادامه کوشش برای دادن تنفس مصنوعی به اغتشاشات اخیر در ایران، که با حضور پرشور و گسترده مردم انقلابی بساط آن برچیده شد، خواهان اعمال تحریم های بیشتر بر ایران شدند.

هفت نفر از سناتور های ضد ایرانی در مجلس سنای ایالات متحده با تنظیم نامه و درخواستی به دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا، به بهانه قطعی اینترنت در ایران، خواهان اعمال تحریم بر تمام کسانی شدند که در این موضوع دخیل بودند.

بر اساس متن این نامه که در خروجی سایت مجلس سنای آمریکا قرار گرفته، سناتور ها تد کروز، جان کورنین، تام کاتن، مارکو روبیو، مارشا بلک برن، پت تومی و جان باراسو امضانمایندگان این درخواست هستند.

این افراد، که تا همین چندی پیش از اغتشاشاتی که باعث وارد آمدن آسیب گسترده به جان و مال مردم شد، با دریافت ژست حامی مردم ایران به خود در این نامه نوشتند: ما از شما [ترامپ]می خواهیم، سریعا لیستی از تمام مقامات ایرانی که دسترسی مردم به اینترنت را قطع کردند، فراهم نموده و آن ها را تحریم کنید.

پیش از این نیز دیگر مقامات آمریکایی از جمله شخص ترامپ، مایک پنس معاون وی، مایک پامپئو وزیر خارجه و برایان هوک رئیس گروه اقدام علیه ایران در وزارت خارجه آمریکا در اظهاراتی مداخله جویانه، از اغتشاشات اخیر در ایران حمایت نموده بودند.

هوک چند روز پیش در مصاحبه با شبکه بلومبرگ از شرکت های گرداننده شبکه های اجتماعی بین المللی خواست حساب های متعلق به سران جمهوری اسلامی ایران را مسدود نمایند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "درخواست سناتور های آمریکایی برای تحریم مقامات ایرانی به بهانه اینترنت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درخواست سناتور های آمریکایی برای تحریم مقامات ایرانی به بهانه اینترنت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید