پاری سن ژرمن در پی تمدید قرارداد ایکاردی، خرید قطعی به شرط تخفیف اینتر

به گزارش وبلاگ توسعه دهنده ها، قهرمان لوشامپیونه فرانسه میخواهد قرارداد قرضی مهاجم آرژانتینی اش را تمدید کند اما در یک صورت حاضر به خرید قطعی او خواهد شد.

پاری سن ژرمن در پی تمدید قرارداد ایکاردی، خرید قطعی به شرط تخفیف اینتر

به گزارش وبلاگ توسعه دهنده ها، باشگاه پاری سن ژرمن از عملکرد مائورو ایکاردی در یک فصلی که این مهاجم آرژانتینی به صورت قرضی در پارک دو پرنس بازی نموده راضی است و به همین دلیل میخواهد او را حفظ کند.

این باشگاه برای نگه داشتن بازیکن اینتر دو سناریو دارد: نخست تمدید قرارداد قرضی او و دوم خرید قطعی اش به شرط دریافت تخفیفی هنگفت از اینتر.

طبق اعلام نشریه اکیپ فرانسه، باشگاه فرانسوی با توجه به ضرر های اقتصادی که از بابت شیوع کرونا دریافت نموده توان پرداخت رقم 70 میلیون یوروی مدنظر اینتر برای خرید ایکاردی را ندارد. به همین دلیل این باشگاه در نظر دارد که این بازیکن را برای یک فصل دیگر از نراتزوری قرض بگیرد مگر اینکه اینتر حاضر گردد 20 میلیون یورو تخفیف بدهد و مهاجم خود را در ازای 50 میلیون یورو بفروشد.

ایکاردی در 31 بازی رسمی اش در این فصل برای تیم پاریسی 20 گل زده و 4 پاس گل داده است. با توجه به انتها یافتن قرارداد ادینسون کاوانی مهاجم اروگوئه ای پاریسی ها در انتهای این فصل و عدم تمدید آن، توماس توخل سرمربی تیم نمی خواهد که خط حمله تیمش خالی گردد. از این رو این باشگاه تمایل دارد که ایکاردی را نگه دارد.

قرض دریافت ایکاردی 27 ساله از اینتر برای PSG در حدود 13 میلیون یورو هزینه داشته است. به این ترتیب از نظر تئوری باشگاه فرانسوی میخواهد خرید قطعی این بازیکن برایش بیشتر از 67 میلیون یورو هزینه دربر نداشته باشد.

یوونتوس و ناپولی دیگر تیم هایی هستند که به خرید ایکاردی تمایل دارند اما گویا اینتر در قرارداد سال گذشته اش برای انتقال قرضی ایکاردی به پاری سن ژرمن بندی گنجانده که این تیم را در صورت خرید قطعی و فروش فوری او به یک تیم دیگر در سری A ملزم به پرداخت جریمه ای هنگفت خواهد نمود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "پاری سن ژرمن در پی تمدید قرارداد ایکاردی، خرید قطعی به شرط تخفیف اینتر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پاری سن ژرمن در پی تمدید قرارداد ایکاردی، خرید قطعی به شرط تخفیف اینتر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید