خبرنگاران دانشگاه های مازندران تا خاتمه هفته جاری تعطیل شدند

به گزارش وبلاگ توسعه دهنده ها، ساری - خبرنگاران - معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران گفت که تمامی فعالیت های اداری و علمی دانشگاه ها و مراکز علمی استان تا پایان هفته جاری تعطیل است.

خبرنگاران دانشگاه های مازندران تا خاتمه هفته جاری تعطیل شدند

حسین حسن نژاد شنبه شب در گفت و گو با خبرنگار وبلاگ توسعه دهنده ها افزود : این تصمیم در پی برنامه های پیشگیرانه جهت جلوگیری از شیوع ویروس کرونا گرفته شده است و تاپایان هفته تداوم خواهد داشت.

وی گفت : این تعطیلی شامل تمام فعالیت های دانشگاهی و علمی از جمله فعالیت های اداری و تحصیلی خواهد بود.

معاون استاندار مازندران همچنین گفت : تا کنون مورد مشکوکی در مورد شیوع ویروس کرونا در محیط های دانشگاهی و آموزشی دیده و گزارش نشده است.

حسن نژاد اقدام به تعطیلی را برای حفظ سلامت عمومی و همچنین کاهش نگرانی مردم دانست و افزود : اولویت ما پیشگیری از شیوع این بیماری است که تا به امروز نیز نتیجه اقدامات انجام شده رضایت بخش بوده است.

وی همچینین در باره احتمال اتخاذ تدابیر برای فعالیت های اداری دستگاههای اجرایی استان هم گفت : در مورد این موضوع فعلا تصمیمی اتخاذ نشده است و هر گونه تصمیم گیری به مردم اطلاع رسانی می شود.

پیش از این نیز تمامی مدارس ، مهدهای کودک و مراکز توانبخشی مازندران برای پیشگیری از شیوع بیماری کرونا برای روزهای یکشنبه و دوشنبه تعطیل اعلام شد.

مازندران دارای 200 دانشگاه و مرکز آموزش عالی است که حدود 150 هزار دانشجو در آن مشغول تحصیل هستند.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران دانشگاه های مازندران تا خاتمه هفته جاری تعطیل شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران دانشگاه های مازندران تا خاتمه هفته جاری تعطیل شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید