روش استفاده صحیح از ریمل ابرو

به گزارش وبلاگ توسعه دهنده ها، یادگیری روش استفاده صحیح از ریمل ابرو، برای بهره مندی هر چه بیشتر از آن بسیار حائز اهمیت است. ریمل یکی از پر مصرف ترین وسایل آرایشی است که برای مرتب کردن و پر پشت کردن ابرو ها استفاده می گردد.

روش استفاده صحیح از ریمل ابرو

وبلاگ توسعه دهنده ها | سرویس آرایش و زیبایی - آیا به دنبال ابروهایی پرپشت و جذاب هستید؟ امروزه بانوان از ریمل ابرو برای منظم کردن و پر پشت کردن ابروهای خود به فراوانی استفاده می کنند. در ادامه این متن به نکاتی درباره استفاده صحیح از ریمل ابرو اشاره خواهد شد.

ریمل ابرو چیست و چه کاربردی دارد؟

ریمل ابرو یکی از پر مصرف ترین وسایل آرایشی است که کاربرد اصلی آن جهت مرتب کردن و پر پشت کردن ابرو هاست. برای کسانی که ابرو هایی باریک و کم پشت دارند و نیز کسانی که به داشتن ابرو های ضخیم و پهن علاقه مند هستند، ریمل ابرو می تواند بسیار کاربردی باشد. همچنین این وسیله آرایشی به منظم شدن ابرو ها و در نتیجه جذاب تر شدن آن ها نیز یاری زیادی می نماید، چرا که ابرو یکی از اعضای مهم در زیبا به نظر رسیدن چهره است و زیبایی و خوش حالتی آن می تواند تاثیر فوق العاده ای در جذابیت یک فرد به خصوص بانوان بگذارد.

راه های زیادی برای تغییر حالت ابرو ها مانند تتو، هاشور و ... وجود دارد، اما ریمل ابرو راه حلی فوری و آسان برای این منظور خواهد بود. گاهی به ریمل ابرو، رنگ یا ژل ابرو نیز می گویند.

روش استفاده صحیح از ریمل ابرو

ابتدا باید به نکته توجه نمود که قبل از استفاده از هر گونه مواد آرایشی باید صورت را از هر گونه مواد آلوده پاک کرد. ریمل ابرو نیز از این قاعده مستثنی نیست؛ بنابراین قبل از استفاده از آن پوست صورت را به خوبی شسته و سپس خشک کنید. روش استفاده از ریمل ابرو تقریباً شبیه استفاده از ریمل مژه است. به این صورت که بلافاصله پس از خارج نمودن برس آن از درون ظرف ریمل، به آرامی بر روی مو های ابرو کشیده شود. این کار باید از قسمت های داخلی به سمت قسمت های بیرونی مو ها انجام شود. همچنین این عمل باید در جهت رویش طبیعی مو ها صورت پذیرد.

نکات و فوت فن هایی در جهت استفاده صحیح تر از ریمل ابرو

  • بهتر است استفاده از ریمل ابرو را در آخرین مرحله از آرایش انجام دهید. چرا که ممکن است رنگ های دیگر مواد آرایشی بر روی آن نشسته و کارایی آن را کاهش دهند.
  • سعی کنید عمل کشیدن ریمل به ابرو ها را تنها در یک مرحله به سرانجام برسانید. این بدان علت است که مواد موجود در فومولاسیون ریمل ابرو یه گونه ای هستند که بلافاصله پس از استفاده از آن خشک می شوند. اگر برای بار دوم از آن بر روی ابرو ها استفاده شود سبب تکه تکه شدن و به هم ریختن نظم مو های ابرو می شود.
  • ریمل های ابرو عموماً از مواد ضد آب ساخته شده اند؛ بنابراین برای آن که به خوبی بتوان آن را از روی پوست صورت پاک کرد، باید از پاک کننده های مخصوص مواد آرایشی مانند شیر پاک کن ها بهره برد.

بیشتر بخوانید: آموزش کامل آرایش چشم (راهنمای تصویری)

بهترین ریمل های موجود در بازار

ریمل ابرو چند سالی است که به بازار لوازم آرایشی و بهداشتی وارد شده است؛ و بانوان نسبتاً فراوانی به این وسیله آرایشی علاقه مند شده اند. در حال حاضر بر اساس کارایی، دو نوع ریمل ابرو در بازار موجود است:

  • اولین نوع ریمل ابرو نوع ساده آن است که اصطلاحاً ریمل ابرو Clear نامیده می شود. این نوع از ریمل ابرو برای خانم هایی کاربرد دارد که که خودشان از ابرو های پر پشتی برخوردار هستند. این نوع از ریمل ابرو صرفاً برای حالت دادن و فیکس نمودن ابرو ها کاربرد دارد.
  • دومین نوع آن ریمل ابرو رنگی است که در اصطلاح به آن ریمل tinted گفته می شود؛ و برای استفاده خانم هایی است که دارای ابرو هایی کم پشتی و کم حجمی هستند. این ریمل ابرو علاوه بر حالت دادن به ابرو ها به خاطر رنگ موجود در آن ابرو ها را ضخیم تر و پر حجم تر نیز می کنند.

نکته سرانجامی

اگر چه استفاده از انواع مواد آرایشی در زیبایی بخشیدن به صورت وچهره تأثیر زیادی دارد، اما خانم ها باید به این نکته توجه کنند که زیاده روی در مصرف هر یک از این وسایل ممکن است نتیجه ای معکوس به دنبال داشته باشد؛ بنابراین مصرف به اندازه و متناسب از ریمل ابرو نیز یکی از نکات اساسی در نحوه استفاده صحیح از ریمل ابرو است. همچنین به انواع اصل و غیر اصل بودن این وسیله آرایشی در هنگام نیز باید خرید توجه ویژه ای شود.

به نظر شما بهترین مارک ریمل کدامست؟ نظرات و تجربیات خود را در انتهای این صفحه در قسمت ارسال نظر با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: setare.com

به "روش استفاده صحیح از ریمل ابرو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روش استفاده صحیح از ریمل ابرو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید