لاریجانی خواهان تشکیل ستادهای حمایت از بیکارشدگان کرونا شد

به گزارش وبلاگ توسعه دهنده ها، رئیس مجلس شورای اسلامی، در تماس با سرپرست جمعیت هلال احمر و همچنین استانداران آذربایجان غربی، کردستان و گیلان، ضمن آنالیز آخرین شرایط شیوع کرونا و کنترل ترددها در این استان ها، خواهان ایجاد ستادهای استانی برای یاری رسانی به افرادی شد که شغل خود را در بحران کرونا از دست داده اند.

لاریجانی خواهان تشکیل ستادهای حمایت از بیکارشدگان کرونا شد

به گزارش وبلاگ توسعه دهنده ها، علی لاریجانی، سه شنبه (13 فروردین) در تماس با کریم همتی، سرپرست جمعیت هلال احمر در جریان آخرین اقدامات هلال احمر در مقابله با شیوع کرونا و همچنین فرایند امدادرسانی این نهاد در مناطق سیل زده نهاده شد و خواهان استمرار خدمات آموزشی و اجتماعی این جمعیت برای مهار کرونا شد.

رئیس مجلس شورای اسلامی با قدردانی از گروه های داوطلب فعال در جمعیت هلال احمر اضافه نمود: فرهنگ داوطلبی و امدادرسانی برای تامین سلامت عمومی باید حفظ و تکریم گردد.

لاریجانی همچنین تجربه هلال احمر در استفاده از ظرفیت خیرین و نیکوکاران برای مبارزه با کرونا را موثر و قابل اجرا در دیگر بخش های کشور خواند و اضافه نمود: خیرین تا کنون گام های خوبی در مقابله با گسترش بحران برداشته اند که جای قدردانی دارد.

رئیس مجلس همچنین در تماس های جداگانه با استانداران آذربایجان غربی، کردستان و گیلان، ضمن آنالیز آخرین تحولات کرونا در این استان ها، شرایط کنترل تردد در استان های مذکور را مناسب و در قطع چرخه انتقال کرونا اثربخش توصیف کرد و اضافه نمود: البته انتظار مردم این بود که کنترل ترددها زودتر صورت بگیرد.

لاریجانی در این گفت وگوها همچنین بر لزوم توجه استانداران به کارگران روزمزد، افرادی که شغل خود را در بحران کرونا از دست داده اند و اشخاص فاقد شغل تاکید نمود و گفت: ضروری است هر یک از استانداران، در استان خود ستادهایی را برای یاری رسانی به این اقشار ایجاد و با یاری خیرین و نهادهای مختلف، بسته هایی حمایتی را در بین افرادی که شغل خود را از دست داده اند و اشخاص فاقد شغل توزیع نمایند.

در شروع این گفت وگوها، سرپرست جمعیت هلال احمر و استانداران گیلان، کردستان و آذربایجان غربی، گزارش های مجزایی از اقدامات انجام شده در مقابله با کرونا ارائه کردند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "لاریجانی خواهان تشکیل ستادهای حمایت از بیکارشدگان کرونا شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لاریجانی خواهان تشکیل ستادهای حمایت از بیکارشدگان کرونا شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید